Розробка зручного сайту


Після етапу дизайну зазвичай починається етап розробки сайту. Починається він з верстки, це нарізка дизайну на частини додавання анімації і різних інтерактивних елементів. Після того як верстка готова ми розробляємо зручний і простий інтерфейс, щоб людина яка є користувачем інтернету могла без проблем розібратися в наповненні сайту.
Найчастіше новий сайт з використанням нових методик розробки завантажується швидше і просувається в пошукових системах набагато простіше.

Дизайн сайту

ВЕРСТКА САЙТУ

Верстка сайту робиться за допомогою HTML, CSS і JavaScript. Готовий дизайн нарізається на частини і збирається та частина сайту, яку буде бачити користувач. На етапі верстки ми перевіряємо сайт на працездатність у всіх популярних браузерах і на пристроях з різним розміром екрану, робимо сайт адаптивним.


РОЗРОБКА БЕКЕНДУ

На цьому етапі ми налаштовуємо адмінську частину, поділяємо опції сайту і матеріали, даємо можливість користувачеві самостійно наповнювати сайт, додатково встановлюємо всі плагіни для SEO і захисту сайту.


КОЛИ МИ РОБИМО РЕДИЗАЙН САЙТУ

Після оформлення, верстки та розробки сайту, який робився на базі старого, ми ретельно перевіряємо збереження  структури URL, різні SEO фактори і розставляємо перенаправлення для пошукових систем, для тих сторінок, URL яких міг змінитися з тих чи інших причин.

Після запуску сайту ми контрольно перевіряємо видачу пошукових систем і дивимося, щоб в ній не було втрачених або змінених URL посилань.

Приклади розробки дизайну сайту


Крім розробки сайту ми можемо запропонувати


Не менш важливим етапом у розвитку вашого бізнесу в Інтернет є реклама і органічна видача. Важливо зробити так щоб сайт з'являвся в пошукових системах. Після створення сайту ми готові взятися за його просування в пошукових системах (SEO) і налаштувати контекстну рекламу в Google AdWords і Yandex Direct. Для більшого охоплення можемо запропонувати таргетовану рекламу в соціальних мережах Facebook, Instagram, VK.

Дизайн сайту

Наша команда