Реклама в пошукових системах


Після того як сайт створений потрібно привести на нього людей, просування (SEO) зазвичай займає багато часу і коштів, але якщо ви хочете якомога швидше перевірити ваш сайт і привести перших відвідувачів, то вам допоможе реклама в пошукових системах. Google AdWords (Google Ads) і Yandex Direct найшвидший спосіб отримати відвідувачів і перші замовлення.

РОБОТА З ЦІЛЯМИ І ПІДБІР ВИДУ РЕКЛАМИ

У пошукових мережах Google і Yandex є кілька видів реклами і цілі цієї реклами різні. Якщо вам потрібні перші клієнти, так щоб витрачати менше, але не важлива швидкість залучення, то реклама в пошуку підійде найкраще. Якщо ваша мета створення бренду і ставати більш впізнаваними, то вам буде необхідна медійна реклама. При правильному налаштуванні медійна реклама може також підвищувати довіру до вашого продукту і бренду в цілому.


НАСТРОЙКА КОНТЕКСТНОЇ ТА МЕДІЙНОЇ РЕКЛАМИ

У пошуковій рекламі важливо вибрати правильну аудиторію, підібрати потрібний набір слів без зайвих загальних фраз, тільки цільові. Важливо також видалити все сміття, яке може потрапляти в пошукову видачу. Під час налаштування можна вказати регіон, стать, вік, інтереси користувача і багато інших дуже важливих факторів.


НАЛАШТУВАННЯ ЦІЛЕЙ ДЛЯ ВІДСТЕЖЕННЯ КОНВЕРСІЙ

Якщо правильно налаштувати цілі на сайті ви зможете не тільки отримувати звіт, за якими ключовими фразами до вас заходили, а й чітко розуміти за якими з фраз були звернення (Ліди), по яким були продажі (Конверсії), а по яким просто марно витрачається рекламний бюджет.

При цьому окремі фрази можуть приносити вже з 3-5 кліка конверсію, а деякі і з 200 переходів на сайт не приведуть вам жодного клієнта. Таким чином, рекламу можна оптимізувати і зменшувати витрати, або за колишній бюджет отримувати більше дзвінків та продажів.

Приклади налаштування контекстної реклами


Крім контекстної реклами сайту ми можемо запропонувати


Ми також можемо запропонувати рекламу в соціальних мережах, яка може дуже непогано дати стусана вперед вашому бізнесу.

Якщо ваша стара реклама не дає результату, дайте нам її проаналізувати, ми постараємося виявити помилки. Іноді необхідно просто змінити налаштування, відключити все непотрібне, а потім вибрати правильну цільову аудиторію.

Трапляється і так що на звичайному сайті реклама не працює, в таких випадках ми пропонуємо розробляти Лендінг з якого користувач не блукатиме де попало по сайту, а відразу буде отримувати інформацію про продукт, який ми хочемо продати. Часто Лендінги у нас замовляють під певну подію, конкурс, окремий продукт або групу продуктів.

Дизайн сайту

Наша команда