Просування сайту


Майже в 100% випадків просування починається з аудиту технічних факторів і виправлення помилок, без цього всі зусилля можуть бути марною тратою часу і грошей.

Поисковое продвижение сайта в Google, Bing и Yandex

SEO АУДИТ САЙТУ

На етапі аудиту ми виявляємо помилки і намагаємося їх виправити. Зазвичай якщо були критичні помилки, то результати можна побачити вже в перші 1 - 2 тижні.


ЗБІР СЕМАНТИЧНОГО ЯДРА

Збір семантичного ядра (СЯ) і кластеризація його для сайту це дуже важливий етап. СЯ буде для вашого сайту планом робіт і допоможе не заплутатися в тих запитах які ви вже просували і тих які ще потрібно просувати. Завдяки частотності запитів в СЯ ви зможете визначити які запити більш пріоритетні, а які можна взагалі не використовувати.


ПРОСУВАННЯ САЙТУ

Після аудиту сайту, виправлення помилок, збору семантичного ядра починається боротьба за перші місця. Виводять запити найрізноманітнішими способами, наприклад: аналізу посадочних сторінок конкурентів, розширення запитів в тексті на сторінці, закупівлі посилань ...

Приклад аудиту та виправлення помилок для трикотажної фабрики


Приклад хорошого просування сайту і трохи удачі. юридичне бюро


Крім просування сайту ми можемо запропонувати


Просування сайту зазвичай останній етап і якщо у вас немає сайту або він в поганому стані, то ми можемо запропонувати послуги веб-дизайнера, програміста, верстальника, інтернет маркетолога.

Ми пропонуємо якісну верстку під всі пристрої, розробку сайту на CMS WordPress, розробку CRM, ERP, розробку закритого корпоративного порталу та ін. на Laravel. Після створення сайту ми готові просувати сайт в пошукових системах (SEO) і налаштувати контекстну рекламу в Google AdWords і Yandex Direct. Для більшого охоплення можемо запропонувати таргетовану рекламу в соціальних мережах Facebook, Instagram, VK.

Дизайн сайту

Наша команда