Дизайн сайтів


Розробка унікального, прекрасно спроектованого і надзвичайно інтуїтивно зрозумілого у використанні дизайну сайту. Ми розробимо дизайн по всім вашим побажанням, дамо пораду на основі багаторічного досвіду. Якщо ви не визначилися, як буде виглядати сайт, то ми допоможемо створити прототип, на основі якого можна буде робити дизайн і розробку.

Дизайн сайту

ШВИДКА РОЗРОБКА ПРОТОТИПУ І ДИЗАЙНУ

Досвід роботи з нестандартним, креативним, простим і складними дизайном сайтів. Ми зробимо зручний дизайн швидко!


ДИЗАЙН БУДЕ ГУЧНИМ

Наш веб дизайн це не тільки красиві картинки, готовий дизайн всім своїм виглядом буде показувати сферу вашої діяльності або представляти ваш продукт. Зайшовши на сайт, клієнт відразу буде розуміти, куди він потрапив і як замовити послугу або продукт.


ЗРУЧНИЙ ДИЗАЙН

Ваш дизайн буде зручний для використання, не матиме зайвого сміття, буде відмінно працювати в рекламі.

Ми розробимо дизайн під всі необхідні пристрої. Дизайн сайту буде в програмі figma добре побудований і адаптований під всі пристрої. Якщо вам буде необхідно, ми можемо зробити дизайн сайту на WordPress і натягнути його. Буде розроблена не стандартна і швидка тема.

Ціна дизайну сайту буде залежати від складності проекту і витраченого на нього часу. Напишіть нам, якщо хочете дізнатися вартість вашого проекту і замовити дизайн сайту.

Крім дизайну сайту ми можемо запропонувати


Дизайн це тільки перший етап роботи, далі сайт потрібно зверстати, натягнути на готовий движок або створити свій і найголовніше зробити так щоб сайт з'являвся в пошукових системах, як в органічній видачі, так і в рекламі. Ми пропонуємо якісну верстку під всі пристрої, розробку сайту на CMS WordPress, розробку CRM, ERP і ін. На Laravel, розробку закритого корпоративного порталу. Після створення сайту ми готові просувати сайт в пошукових системах (SEO) і налаштувати контекстну рекламу в Google AdWords і Yandex Direct. Для більшого охоплення можемо запропонувати таргетовану рекламу в соціальних мережах Facebook, Instagram, VK.

Дизайн сайту

Наша команда