Роботи студії

Ми проектуємо і розробляємо сайти і веб-додатки для клієнтів будь-яких розмірів, спеціалізуючись на створенні і просуванні стильних, сучасних сайтів, веб-сервісів та інтернет-магазинів.

Розробка унікального, прекрасно спроектованого і надзвичайно інтуїтивно зрозумілого у використанні дизайну сайту. Ми розробимо дизайн по всім вашим побажанням, дамо пораду на основі багаторічного досвіду. Якщо ви не визначилися, як буде виглядати сайт, то ми допоможемо створити прототип, на основі якого можна буде робити дизайн і розробку.

Завдання розробника не тільки зробити працюючий сайт, але і такий, щоб користувач маючи мінімальні знання, міг ним керувати. Саме такий сайт ми вам пропонуємо, зручний і без зайвого сміття який зазвичай є в стандартних куплених шаблонах. Наш сайт буде легко і швидко наповнювати, а значить, ви зможете добре прискорити розвиток сайту і вашого бізнесу.

Просування сайту це не заключний етап, а окрема фаза розвитку сайту. Завжди сприймайте просування сайту як продовження вашого бізнесу. Сайт завжди потрібно аналізувати, ставити правильні цілі і розвивати. Ми готові зробити аудит вашого сайту і сайтів конкурентів, на основі отриманих даних зробити прогноз і приступити до розвитку сайту.

Після того як сайт створений потрібно привести на нього людей. Просування (SEO) зазвичай займає багато часу і коштів, але якщо ви хочете якомога швидше перевірити ваш сайт і привести перших відвідувачів, то вам допоможе реклама в пошукових системах. Google AdWords (Google Ads) і Yandex Direct найшвидший спосіб отримати відвідувачів і перші замовлення.

Поліграфічний дизайн дуже багатогранний, ми пропонуємо масу корисних послуг таких як: розробка упаковки, дизайн зовнішньої реклами, дизайн друкованої продукції, вивісок, роздаткових матеріалів, флаєрів, постерів, мимохідь, календарів, буклетів, брошур, газет, журналів, візиток, логотипів. Також ми можемо підготувати фірмовий стиль і дизайн сувенірної продукції.

Соціальні мережі

Соціальні мережі дуже перспективний напрямок, особливо коли вам потрібно швидко зібрати людей навколо окремого продукту або окремого івенту. Реклама не завжди найдешевша, але дуже ефективна, здатна в короткі терміни знайти потрібну аудиторію, запуститися і швидко отримати результат.

Розробка SAAS

Розробка SaaS систем набирає обертів завжди краще зробити сервіс і продавати його за передплатою. Зазвичай це сайти призначені полегшити роботу окремого бізнесу або ряду компаній. Також це може бути внутрішній сайт компанії або система допомоги розрахунку продажів онлайн чи система управління персоналом.

520

Заявок від клієнтів

241

Розроблено сайтів

62

Рекламні компанії

41

SEO

Наша Дружня Команда

Наша мета - завжди забезпечувати винятковий рівень обслуговування, ми прагнемо до довгострокового партнерства з нашими клієнтами. Ми любимо свою роботу і отримуємо задоволення від процесу.

Нове в блозі

Ми - Діджитал агентство, яке спеціалізується на красивих і простих у використанні рішеннях дизайну і веб-розробки.

Переглянути статті в блозі